loader image

Doradztwo podatkowe i podatki

słowa kluczowe: finanse, prawo, podatki
agsdi-calendar

Planowane rozpoczęcie

Październik 2022
agsdi-wallet

Cena

3 950,00 zł
agsdi-calendar-check

Czas trwania

2 semestry / 220 h
agsdi-learn

Tryb nauki - stan na 22.07.24

stacjonarny

STUDIA PODYPLOMOWE

Solidne przygotowanie przed egzaminem państwowym na doradcę podatkowego!

Dzięki studiom podyplomowym na Politechnice Gdańskiej nie musisz spędzać wieków na poszukiwanie aktualnej wiedzy na temat ewidencji i rozliczeń podatkowych. Doświadczeni praktycy podatkowi i prawnicy zebrali wszystko czego potrzebujesz, aby zdać oficjalny egzamin państwowy. Prowadzący przygotowali zajęcia w formule analizy kazusów dzięki czemu nauka oparta jest o praktyczne przykłady. Dlaczego warto? Specjaliści z dziedziny podatków zawsze byli i zawsze będą poszukiwani na rynku pracy. Ten zawód to rozsądny wybór!

Doradztwo podatkowe i podatki

Informacje o kierunku

Celem studiów jest przygotowanie absolwentów do egzaminu państwowego na Doradcę Podatkowego. Studia umożliwiają zdobycie aktualnej wiedzy podatkowej oraz związanej z profesjonalnym prowadzeniem ewidencji i rozliczeń podatkowych. Program studiów obejmuje m. in. zagadnienia z zakresu: międzynarodowego prawa podatkowego, rachunkowości, prawa obrotu gospodarczego, prawa celnego i dewizowego, egzekucji administracyjnej, analizy podatkowej oraz przepisów dot. doradztwa podatkowego.

Program studiów obejmuje m. in. zagadnienia z zakresu: międzynarodowego prawa podatkowego, rachunkowości, prawa obrotu gospodarczego, prawa celnego i dewizowego, egzekucji administracyjnej, analizy podatkowej oraz przepisów dot. doradztwa podatkowego.

Wykłady i ćwiczenia w liczbie 220 godzin dydaktycznych przeprowadzone zostaną w okresie 10 miesięcy nauki przez doświadczonych wykładowców praktyków podatkowych i prawników. Efektywność nauczania zagwarantują nowoczesne formy kształcenia w postaci case study zastosowane w toku procesu dydaktycznego. W warunkach gospodarki rynkowej na rynku pracy niezmiennie poszukiwani są specjaliści z dziedziny podatków.

Informacje

Aktualności aplikacyjne

  • Trwa rekrutacja na IX edycję!

Kontakt

Kierownik Studiów Podyplomowych

dr inż. Lech Jędrzejewski

Sekretariat

Małgorzata Rejmer
pokój 401 gmach WZiE
malgorzata.rejmer@zie.pg.edu.pl
T: +48 58 347 24 55

Referencje

Szczerze polecam!

Szczerze polecam studia podyplomowe na PG. Dużo ciekawych rozwiązań, casów z innych firm i przede wszystkim znajomości z ludźmi z różnych branż.

Paweł
Studia Menedżer Sprzedaży

Bogaty program studiów

Bogaty program studiów znalazł przełożenie w rzeczywistości. Ilość przekazanej wiedzy i jej sposób przekazania był bardzo dostępny i trafiający do każdego.

Elżbieta
Studia Rachunkowości i finansów

Kopalnia wiedzy

Zajęcia były dla mnie kopalnią wiedzy, wspaniałym polem do wymiany doświadczeń i okazją do nawiązania trwałych przyjaźni.

Elwira
Studia Menedżer HR

Bogaty program

Bogaty program studiów znalazł przełożenie w rzeczywistości. Ilość przekazanej wiedzy i jej sposób przekazania był bardzo dostępny i trafiający do każdego.

Elżbieta
Studia Rachunkowości i finansów

 

Dlaczego studia na PG?

bookmark star icon

Ponad 117 lat doświadczenia

Politechnika Gdańska od 1904 roku jest pionierem edukacji spełniającym najwyższe standardy.

income icon

Kierunki poszukiwane przez pracodawców

Kreujemy ofertę kształcenia w oparciu o trendy i potrzeby rynku pracy.

learn icon

Kadra naukowa z doświadczeniem biznesowym

Łączymy wszechstronną wiedzę akademicką z praktyką i doświadczeniem biznesowym.